img535

Tadeusz Łuczyński założyciel zakładu

Nasza historia zaczęła się 13 czerwca 1955r., kiedy Tadeusz Łuczyński przyjął w swoim nowo otwartym zakładzie fotograficznym pierwszego klienta. Wiele, a w zasadzie wszystko, zmieniło się od tamtego dnia.

Nasza rodzinna firma jednak niezmiennie jest do Państwa dyspozycji. Kolejne pokolenia klientów znajdują nas zawsze pod tym samym adresem przy ulicy Grunwaldzkiej.

Towarzyszymy naszym klientom przy wszystkich okazjach, pomagamy im w utrwalaniu najpiękniejszych chwil życia. Pomagamy też rozwijać im twórczą pasję, jaką jest fotografia.

Pierwszy chrzest w naszym zakładzie - czerwiec 1955

Pierwszy chrzest w naszym zakładzie – czerwiec 1955

Fotografując gości naszego zakładu wkładamy w pracę całe swoje umiejętności. Dążymy do tego, by każda fotografia była niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Cały czas staramy się rozszerzać naszą ofertę, elastycznie podchodzimy do każdego zamówienia, nie boimy się nowych wyzwań.

Tak się kiedyś pracowało

Tak się kiedyś pracowało

Oprócz fotografii studyjnej wykonujemy wszelkie możliwe zlecenia, docieramy również z aparatem do domów naszych klientów. Realizujemy sesje fotograficzne w studiu i ciekawych plenerach pogranicza, również w Niemczech. Wykonujemy zlecenia z wszelkich możliwych nośników cyfrowych. A dla tych, którzy nie mają czasu lub możliwości by nas odwiedzić, jest do dyspozycji fotokiosk na stronie internetowej zakładu.

Elżbieta i Tadeusz Łuczyńscy przed zakładem fotograficznym

Elżbieta i Tadeusz Łuczyńscy przed zakładem

Największą satysfakcję sprawiają nam jednak osobiste kontakty z klientami. Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu przy ul. Grunwaldzkiej. Już przeszło pół wieku można nas tam znaleźć i z Państwa udziałem chcemy dotrwać co najmniej do setki.